4.hrací den CNC devítky družstev, podzim 2014

V neděli 23. listopadu se v ostravské herně Bowling SKY odehrál poslední, tedy čtvrtý hrací den CNC Produkt devítky družstev, podzimní části 2014.

Už na začátku hracího dne bylo více méně jasné, že první místo zůstane v držení CNC Produkt “A”, ale na dalších místech bylo stále o co hrát. O druhé místo se přetahovali navzájem Machři s Canibals a ani ve druhé části tabulky to neměl nikdo dopředu jasné. Tak jsme se tedy mohli těšit na pěkné souboje.

Celý hrací den odehráli nejlépe Machři, kteří získali 22 bodů, čímž zaslouženě vybojovali druhé místo. Jarda Szotkowski z tohoto týmu měl dnes nejlepší průměr (232.2), rovněž měl velmi blízko k tomu, aby zahrál “Perfect game”, tedy 300, ale v posledním hodu to byla sedmička, a tak z toho bylo “jen” 297. I tak to ale byl ale výborný výkon. Na třetím místě skončili Canibals, kteří v průběhu hracího dne dokonce začali i taktizovat s nasazováním hráčů. To se jim vymstilo v zápase s X-Faktor, kde Jarda prohrál těsně se Soňou. Kdyby hráli ve standardním pořadí, tak o bod nepřišli… Canibals zahráli ale nejlepší průměr hracího dne (634), rovněž nelze opomenout jejich nejvyšší celkový nához nejen čtvrtého hracího dne, ale i celé soutěže (789).

Zbývá dodat, že čtvrté místo si po zásluze uhájilo družstvo Lebkounů, kteří dnes uhráli krásných 17 bodů, na páté místo se dnes díky vzájemnému zápasu posunul X-Faktor a na posledním šestém místě skončilo družstvo Sněženek. Za celý hrací den nepoznali porážku, a tedy vybojovali 5 bodů Vladan Vašíček z CNC Produkt “A”, Machr Jarda Szotkowski a Martin Vavroš z Lebkounů.

Pro úplnost zbývá dodat, že celou podzimní soutěž vyhrálo družstvo CNC Produkt “A”.

Na závěr už se jen rozdávaly ceny, každý si nějakou, ať malou nebo větší, odnesl, novinkou pro tento ročník byla tombola, kde se losovalo celkem šest cen. Rovněž byli vyhlášeni nejlepší jednotlivci, mezi muži to byl Pavel Roudný z vítězného družstva, mezi ženami Dáša Ponczová z družstva Sněženek.

Další sezónu naší CNC bowlingové devítky družstev odstartujeme odhadem někdy na přelomu února a března, tak prosíme zájemce, ať se včas ozvou, ať víme, že s nimi můžeme  počítat. O turnaj totiž projevila zájem už i nová družstva.