CNC Produkt Cup pokračuje až 20. září 2020

Vážení přátelé. Po dlouhých úvahách jsme dospěli k rozhodnutí, že turnajová série CNC PRODUKT CUP 2020 bude pokračovat až po prázdninách, v neděli 20. září 2020. Letošní série tak bude mít celkem pouze 5 kvalifikačních turnajů a do celkového hodnocení se budou počítat 4 nejlepší turnaje.

Všechny rámcové ceny ve zbývajících turnajích budou v plné výši dodrženy a i prémie pro celkového vítěze bude v souladu s PROPOZICEMI pro rok 2020. Také únorový MASTERS pro nejlepších 18 hráčů se uskuteční, jen ještě v průběhu podzimu doplníme termín.

OBSAZOVAČKA ZDE je v tuto chvíli aktivní a je ponechána v podobě, v jaké byla pro březnový turnaj. Všichni hráči budou kontaktováni, zda se turnaje v září zúčastní. V případě, že již sami víte, že se turnaje nezúčastníte, volejte prosím 778 486 248 (Petr Roubalík), abychom mohli kontaktovat náhradníky či hráče z předehrávky.

Věříme, že se všichni společně, jak jsme zvyklí, sejdeme 20. září 2020Bowling SKY Ostrava k dalším krásným bojům, na které jsme se vždy těšili.

Děkujeme za pochopení našeho kroku a těšíme se s Vámi na viděnou.

Za CNC Produkt – Petr Roubalík