1.hrací den CNC devítky družstev, podzim 2014

V neděli 7. září se v ostravské herně Bowling SKY odehrál první hrací den CNC Produkt devítky družstev, podzimní části 2014. A začátek to byl takový ještě trochu prázdninový. Družstvo CNC Produkt “C” nedorazilo (příšte již ale bude), někteří hráči za sebe poslali náhradníky, ostatní sice přijeli, ale na většině bylo vidět, že přes prázdniny moc nehráli, netrénovali a výkonu podle toho trošku vypadaly.

Mezi družstvy bylo v prvním hracím dni nejlepší družsvto CNC Produkt “A”. Pětkrát vyhrálo a vybojovalo celkem 21 bodů. Na druhém místě se v závěsu drží družstvo Machři, pouze s tříbodovým odsupem. Další dva body ztrácí třetí Lebkouni. Až na čtvrtém místě se nacházejí minulí vítězové Canibals, kteří nasbírali pouhých 9 bodů a tak budou muset v příštích dnech přidat. Tabulku uzavírají dva dívčí týmy, na pátém místě Sněženky a šestý X-faktor.

Pohled do statistik říká, že nejlepší průměr 644.80 má vedoucí družstvo CNC Produkt “A”, mezi jednotlivci byl nejlepší Filip Křižka s průměrem 225.20. Třístovka během tohoto hracího dne nepadla ani jedna a tak o nejvyšší nához 264 se postaral Jarmil Vašíček. Nejvyšší nához družstva se povedl opět vedoucímu družstvu a má hodnotu 687 bodů.

Příští hrací den je na pořadu 19.října, opět v 17,00

Výsledkový servis:
Výsledky 1.hracího dne, podzim 2014 (formát Microsoft Excel)