3.hrací den CNC devítky družstev, podzim 2014

V neděli 9. listopadu se v ostravské herně Bowling SKY odehrál již třetí hrací den CNC Produkt devítky družstev, podzimní části 2014.

Nejlépe zahrálo družstvo Canibals, které se posunulo na druhé místo v tabulce. První místo i přes první porážku v soutěži (právě od Canibals) drží bezpečně CNC Produkt “A”. Náskok na druhé místo činí již 13 bodů, takže karty do posledního hracího dne jsou rozdány zcela jasně. Na třetí místo klesli Machři, ale na druhé místo ztrácejí pouhé dva body. Na dalších místech jsou už rozestupy větší, Lebkouni na čtvrtém místě budou příště hájit čtvrté místo před pátými Sněženkami, šesté dámy z X-Faktor se budou příště snažit o postup z poslední pozice.

V hracím dni z družstev zahrálo nejlepší průměr opět družstvo CNC Produkt “A” (630,80), nejvyšší nához naopak Canibals (664). V jednotlivcích všech 5 bodů vybojovali Petr Barinec (CNC Produkt “A”) a Roman Tyrala (Canibals). Nejvyšší nához dne pro změnu Pavel Roudný (CNC Produkt “A”), celodenní průměr Luboš Mada (223,60). Mezi dámami nejlepší průměr dne zahrála Denisa Rzidká (177,40), stejná hráčka zahrála i nejvyšší nához (218).

Poslední hrací den je na pořadu již za 14 dní, 23.listopadu, opět v 17,00

Výsledkový servis:
Výsledky 3.hracího dne, podzim 2014 (formát Microsoft Excel)