4.hrací den CNC devítky družstev, jaro 2016

V neděli 24.dubna se v herně Bowling SKY Ostrava odehrál poslední hrací den jarní části CNC Produkt devítky družstev. Už před tímto kolem bylo jasné, že celkovým vítězem se stanou Canibals, kteří měli již po třetím hracím dni obří náskok. Na dalších místech však byla pěkná tlačenice, mezi druhým a šestým místem byl rozdíl pouhých 2,5 bodů a tak bylo o drama postaráno až do konce. Nakonec z toho vyšel nejlépe tým CNC Produkt “A”, který skončil druhý se ziskem 62,5 bodů. R-tým na třetím místě s 56,5 body měl náskok před čtvrtým Tornádem jen 0,5 bodů a jen jeden bod před pátým družstvem StaVar. Nakonec nejhůř ze všech kandidátu na druhé místo dopadlo Rošambo, které získalo z posledních šestí zápasu jen šest bodů což stačilo jen na šesté místo s 47 body. Herečky na sedmém místě s 38 body utekly poslednímu Extrému který se ale oproti minulé sezoně hodně zlepšil a obral ostatní družstva celkem o 15,5 bodů. Samozřejmě nejvíce bodů získalo družstvo Canibals neuvěřitelných 89 bodů a zaslouženě skončilo na prvnímu místě. GRATULUJEME!

Mezi muži byl první naše stálice Ľuboš Mada a mezi ženami byla nejlepší Eva Stašová (celkově třetí). Taktéž GRATULUJEME!

Chceme všem poděkovat za prima atmosféru, kterou na každém turnajovém kole vytváříte. Doufáme, že se opět ve zdraví sejdeme na podzimní části této soutěže. Pokud už víte, že chcete pokračovat, potvrďte prosím svou účast, nejpozději však do 30. června 2016. Pokud bude více družstev, tak bychom museli udělat nějaké změny v  turnaji.

Již přihlášena družstva: CNCProdukt A, Herečky, Tornádo.

Termíny podzimní části máme již rezervovány:   18. září, 16.říjen, 13.listopad, 11.prosinec.

Výsledkový servis:
Výsledky 4.hracího dne, jaro 2016