4.hrací den CNC devítky družstev, podzim 2015

V neděli dne 6.12.2015 se v ostravské herně Bowling SKY odehrál závěrečný hrací den soutěže.  Vše probíhalo v přátelské předvánnoční náladě. Na úvod dostal každý hráč jeden perník s mikulašským motivem. Velký boj se vedl samozřejmě o první místo mezi CNC a Canibaly ale i ostatní mužstva stále bojovala o lepší umístění. Nakonec vše skončilo jen s velmi malými rozdíly mez sousedícími mužstvy.

Co je třeba zdůraznit, jsou dvě třístovky, které hned zpočátku a dokonce po sobě zahrál Pavel Roudný z CNC Produkt “A”. Za celou dobu pořádání devítkových turnajů nepamatujeme, že by někdo hodil dvě třistovky v jeden den, na to hned po sobě. Paráda!
Nejen tyto dvě třístovky mu zaslouženě vynesly první místo mezi jednotlivci.

Velmi pohodově také dohrálo družsvo Extrém, které už vědělo, že na lepší příčky už nemůžou dosáhnout a tak si nasadily děvčata mikulašské čepice a spestřily nám tak velmi hezký bowlingové odpoledne. Na závěr se rozdály hodnotné ceny  byl předán putovní pohár a taky byla vylosována tombola pro šest výherců.

No a abychom nezapomněli, tak vyhráli Canibals o skóre před CNC Produkt “A”, na třetím místě R-team. Vše ostatní najdete ve výsledkovém servise.