ABL 1.liga, 4. kolo, jaro 2013

Tento týden se v herně XBowling Třinec odehrálo už 4. kolo ABL 1.ligy “A” jarní části roku 2013  (pondělí 22.4.2013) a 1.ligy “B” (úterý 23.4.2013). Bylo nachystáno padavé krátké mazání.

Už od začátku byly karty rozdány úplně jasně. Zatímco “B” mužstvo mělo postup do finálové části víceméně zajištěn již před tímto posledním kolem, tak “A” mužstvo muselo ješte o postup hodně bojovat. A jak to dopadlo?

V pondělní lize jsme nastoupili v základní sestavě (Andrzej Bednarz, Mirek Křesťan, Filip Křižka). Jak již bylo dříve řečeno, na postup na první místo jsme potřebovali zahrát extra výsledek, což se bohužel nestalo. Zahráli jsme však hodně slušných 18 bodů, což znamenalo, že jsme si udrželi 2. místo. Na první Římskou légii jsme ztratili 7,5 bodu, naopak na třetí Morava Aničku jsme nahráli během soutěže 15 bodů. Což znamená, že do finálové skupiny vstupujeme s 5 body.

Do VIB Silver clubu se z našich hráčů dvakrát zapsal Filip Křižka (241 a 240).

Odkaz:
Oficiální výsledky a komentář 4.kola 1.ligy “A”

V úterý, v 1.lize “B”, náše “A” družstvo hrálo od začátku tak, jako by ani postoupit do finálové skupiny nechtěli. Všechny zápasy prohráli, celkově získali jen 4 body a skončili až na posledním místě tabulky. Je to velká škoda, protože určitě bylo v našich možnostech obsadit minimálně čtvrtou příčku. Ale takový je už sport. Zahrajeme si tedy ligu o udržení, kde si přineseme ještě bodovou ztrátu na většinu družstev.

Odkaz:
Oficiální výsledky a komentář 4.kola 1.ligy “B”

První hrací den finálové skupiny je naplánován na 7.května do herny XBowling Třinec, skupina o udržení začíná v herně Bowling Sky 6.května.