Červnový CNC Produkt bowlingový bankomat vyhrál Michal Foťko

V neděli 29. června se v herně Bowling Sky Ostrava odehrál poslední předprázdninový CNC Produkt bowlingový bankomat. No předprázdninový asi není to správné slovo … Prázdniny už totiž začaly a na účasti to bylo hodně znát. Sešlo se nás totiž pouze 13. Z tohoto důvodu jsme trošku pozměnili systém turnaje. Vypustili jsme semifinále a 12 hráčů postoupilo rovnou do finále. Třináctý Boris Fencl ml. dostal alespoň poukázku na 2 hodiny bowlingu zdarma.

Kvalifikaci tentokrát ovládl Pavel Roudný s náhozem 796, na druhém a třetím místě skončili se shodným náhozem 763 bodů Vláďa Müller, respektive Zdeňka Otipková.

Po skončené kvalifikaci se losoval obsah bankomatu. Ten byl minule vybrán, takže jsme trošku přihodili a losovalo se rovných 1000,- Kč. Tentokrát, aby byli hráči odměněni za účast, jsme se rozhodli losovat tak dlouho, dokud někdo nevyhraje. Takže nejdříve padlo číslo 129 a takový nához nepadl. Druhým vylosovaným číslem bylo 223 a také nic. Až napotřetí to vyšlo s číslem 179, a takový nához už měl Vladan Vašíček.

Ve finále si celkové první místo vykoulel Michal Foťko s náhozem 829. Především jeho třetí hra 278 stojí za zmínku, protože takový nához v této herně už dlouho nepadl. Druhé místo vybojovala Iveta Kudelová (780), která kromě toho vyhrála i kategorii “B” i nejlepší ženu. Na třetím místě se umístil Luboš Mada se 762 body.

Příští turnaj se hraje až po prázdninách, v neděli 14.9.2014, tak se nezapomeňte včas přihlásit.