Březnový CNC Bowlingový bankomat vyhrál Jarda Rzidký

20130310_172438
Petr Barinec (3.místo), Jarda Rzidký (1.místo), Luboš Mada (2.místo)

V neděli 10.března se odehrál již třetí turnaj série CNC Bowlingový bankomat. Kvalifikaci tentokrát odehrálo 20 hráčů a vzhledem k tomu, že do semifinále postupuje 18 hráčů, zbyli pouze 2 hráči, kteří nepostoupili do dalších bojů. Nejlépe odehrál kvalifikaci David Klein s celkovým součtem 961, druhý skončil Pavel Roudný (872), na třetím místě se po kvalifikaci umístila Dana Klusáčková (861).

Po kvalifikaci přišlo očekávané losování o náš bowlingový bankomat. Zde se nashromáždilo již 2.900,- Kč, což už byla pěkna částka na zpříjemnění nedělního odpoledne. Losovací program vylosoval číslo 138, což znamenalo, že zase nikdo nevyhrál! Asi největším smolařem byl Tonda Platoš, který měl v jednom startu hozeno 139 a ve druhém 137 (stejně jako Roman Kupčík). Nic se nedá dělat, obsah bankomatu se přesunuje opět na příště.

Semifinále se hraje hezky od nuly ve třech na dráze, pouze po prvních dvou hrách musí nejhorší z kola ven. Finále a tím samozřejmě celý turnaj vyhrál Jarda Rzidký s celkovým náhozem 918 bodů. Stupně vítězů ještě na druhém místě doplnil Luboš Mada (903), a třetí Petr Barinec (892). Na dalších oceněných místech skončili David Klein, Josef Novák a Dana Klusáčková, která byla zároveň oceněna jako nejlepší žena v turnaji.

Třistovka na tomto turnaji opět nepadla. Nejblíže k ní měl v první kvalifikační hře David Klein, bohužel po deseti strikes přišla sedmička a třístovka tak opět odolala.

Příloha:
Výsledky třetího turnaje.

Příští turnaj se hraje 14.dubna, obsazovačka na další turnaj je k dispozici na obvyklé adrese.
V bankomatech je uloženo 2.900,- Kč a 900,- Kč. Takže přístí turnaj se bude losovat o cca 4.000,- Kč a pro třístovkáře bude připraveno již 1.200,- Kč!