Květnový CNC Bowlingový bankomat vyhrál Luboš Mada

Stupně vítězů květnového turnaje (zleva): Vladan Vašíček (3.místo), Luboš Mada (1.místo), Standa Vilášek (2.místo)

V neděli 12.května se odehrál další turnaj bowlingové série CNC Bowlingový bankomat. Turnaje se zúčastnilo celkem 20 hráčů (hráček), takže do semifinále po kvalifikaci nepostupovali pouze dva hráči.

Kvalifikaci opět vyhrál Michal Poprocký s náhozem 930 bodů, před Danou Klusáčkovou (920), třetí Jarda Rzidký s 893 body. Černý Petr vyšel na Silvu Mikšovičovou a Martina Madu.

Po ukončené kvalifikaci došlo na losování bankomatu. A bankomat byl konečně vylosován! Padlo totiž číslo 118 a světe div se – tento nához zahrál v kvalifikaci Roman Tyrala, takže celý obsah bankomatu 4.600,- Kč měl svého majitele! Blahopřejeme!

Roman Tyrala, výherce bankomatu (4.600,-)

Semifinále rozjel ve velkém stylu, po dvou hrách vedl Jirka Klusáček, ale pak mu došel dech a nakonec z toho nebyla ani bedna. Celkově vyhrál opět Luboš Mada (932), druhý skončil Standa Vilášek (885), třetí Vladan Vašíčk (840). Na čtvrtém místě skončil Franta Klus, pátý byl Pavel Roudný, šestý Jarda Rzidký. Nejlepší žena turnaje, Dana Klusáčková, skončila na sedmém místě.

Dana Klusáčková, nejlepší žena turnaje

Příloha:
Výsledky 5. turnaje (formát pdf)

Další turnaj se odehraje v neděli 23.června (pozor změna!), obsazovačka je k dispozici na obvyklé adrese.

Během zítřka přidáme několik fotek z vyhlášení.