Opět skvělé Superfinále CNC Produkt Cup

Tak, jako před rokem, se v centru Bowling SKY Ostrava vzorně sešlo v neděli 2. února 2020SUPERFINÁLE CNC PRODUKT CUP 2019 všech 18 kvalifikovaných hráčů. Tento turnaj není započítáván do sériového žebříčku, je to takové přátelské, krásné a pohodové vyvrcholení celého krásného ročníku 2019.

 

 

A nedělní odpoledne a podvečer si hráči i organizátoři opravdu užili a věříme, že se všichni skvěle bavili. A kromě výborného papáníčka a pitíčka se také hráči překvapivě věnovali i bowlingu. Rozebírat průběh turnaje tentokrát nebudeme, protože šlo opravdu především o společenskou událost. I přes tento fakt chtěli hráči podat co nejlepší výkony a i tento turnaj měl nakonec své vítězné hráče. Díky parádnímu závěru se vítězem Superfinále 2019 stal Matěj Vojkovský, skvělé druhé místo vybojovala Ivanka Nováková a třetí místo pro sebe urval matador Rosťa Kala. A i když vidíte tabulku, tak žádný z hráčů neskončil na posledním místě. Všichni obsadili shodně krásné čtvrté místo.

Aby nikomu nic dobrého nechybělo, co se týče jídla a pití, o to se osobně staral sám náš pan ředitel turnaje. A byla z toho krásná vedlejší soutěži, o Krále dodržování pitného režimu. A kdo byl nejlepší? Zcela jasně opět dominoval obhájce titulu a hlavní hostitel našeho krásného turnaje v jedné osobě, Pavel Roudný.

Tímto přichází na řadu závěr našeho reportu. Velké poděkování za celou bowlingovou sérii CNC Produkt Cup 2019 patří především sponzorovi a řediteli turnaje Pavlu Roudnému a firmě CNC Produkt. Velký dík patří také personálu restaurace a centra Bowling SKY Ostrava za vždy příjemně strávené chvíle na bowlingu.

Tímto je tedy definitivně ukončena série roku 2019. A nás čeká již za 14 dní v neděli 16. února 2020 úvodní turnaj nové série. Těšíme se na Vás.

Výsledky turnaje – ZDE

Váš CNC Produkt Team