Říjnový CNC Bowlingový bankomat vyhrál Michal Foťko

Trojice nejlepších z říjnového turnaje: Rosťa Kala (2.místo), Michal Foťko (1.místo) a Dana Klusáčková (3.místo).

V neděli 13.října se odehrál další turnaj bowlingové série CNC Bowlingový bankomat. Přes pěkné počasí se turnaje zúčastnilo celkem 20 hráčů (hráček), takže do semifinále po kvalifikaci nepostupovali pouze dva hráči. Smůlu měla Jana Pindurová a Jiřka Vašíčková. Kvalifikaci vyhrál tentokrát Pavel Roudný s 968 body, druhý Rosťa Kala (957), třetí Jirka Klusáček.

Po ukončené kvalifikaci došlo na losování bankomatu. V něm se z minule ukrývalo 700,- Kč, k tomu se dnes přidalo 800,- Kč, takže se dnes losovalo o pěkných 1.500,- Kč. Jenže jak už to tak bývá, padlo extrémně nízké číslo 19, a tak se obsah bankomatu celý přesunuje na příští turnaj. Třístovka nebyla pokořena také, a tak příště si případní třístovkáři rozdělí už rovných 1.200,- Kč. Nejblíže měl dneska Pavel Roudný, ale dvanáctý strike nepřišel a bylo z toho “jen” 298.

Semifinále nejlépe rozjel Rosťa Kala (po dvou hrách 476), rovněž velmi dobře Roman Tyrala (465) a Michal Foťko. Naopak po semifinále skončil turnaj pro řadu ostřílených borců, vypadl mimo jiné Jirka Klusáček, David Klein nebo Vladan Vašíček. Další dvě finálové hry odehrál nejlépe Michal Foťko a s celkovým skóre 929 celý turnaj vyhrál. Druhé místo (stejně jako po kvalifikaci) zůstalo v rukách Rosti Kaly (915), třetí místo a také nejlepší ženou byla oceněna červnová vítězka, Dana Klusáčková (897). Na dalších oceněných místech skončilo kompletní družstvo Canibals, čtvrtý Luboš Mada za 877, pátý Jarda Rzidký (865) a šestý Roman Tyrala za 859.

Příloha:
Výsledky 10. turnaje (formát pdf)

Další turnaj se odehraje v neděli 10.listopadu, obsazovačka je k dispozici na obvyklé adrese.