Říjnový CNC Produkt bowlingový bankomat vyhrál Radek Novák.

Nejlepší z říjnového bankomatu: Petr Barinec (5.místo), Kateřina Ručková (4.místo), Ľuboš Mada (3.místo), Radek Novák (1.místo) a Michal Poprocký (2.místo)

V neděli 25.10.2014 jsme se opět sešli v ostravské herně Bowling SKY, abychom změřili síly v dalším turnaji série CNC Produkt bowlingový bankomat. Zahrát si přišlo celkem 22 hráčů a hráček. Na postup bylo potřeba tentokrát 656 bodů, tento nához měli dokonce dva hráči, tím méně šťastným byl Tomáš Frydrych, který měl nižší vyšší nához a proto skončil na nevděčném nepostupovém 19. místě. Dostal alespoň hodinu bowlingu zdarma od bowlingového centra. Kvalifikaci vyhrál minulý vítěz Ľuboš Mada s pěkným náhozem 862 bodů, druhý Vladan Vašíček (808) a třetí Rosťa Kala (805).

Po skončené kvalifikaci se losoval bankomat, vylosováno bylo číslo 156 a přesně takový nához zahrál David Redzina, takže obsah bankomatu byl jeho. Blahopřejeme!

V semifinále bylo potřeba zahrát na postup do finále 364 bodů včetně handicapu, posledním postupujícím byla Kristýna Janočková. První nepostupující naopak Standa Žák, který nepostoupil o jedinou kuželku. Takže dostal aspoň hodinu bowlingu zdarma.

Finále se hrálo na 3 hry, kde už od prvních her ukázal Radek Novák, že tentokrát si přijel pro vítězství a celkovým náhozem 606 bodů si ho opravdu vzít nenechal. Na druhém místě skončil Michal Poprocký (581) a na třetím místě Ľuboš Mada (571). Na čtvrtém místě nejlepší žena, Kateřina Ručková (567), na pátém místě Petr Barinec (563), který zároveň vyhrál kategorii “B” a na šestém místě David Rzedzina.

Další turnaj se hraje v neděli 16.listopadu a obsazovačka je již aktivní na obvyklé adrese.

Všichni jste srdečně zváni!

P.S.: Omlouvám se za velmi pozdní vložení článku a výsledků, ale pobýval jsem trošku mimo civilizaci. :-)