Říjnový CNC Produkt bowlingový devítkový bankomat vyhrál Jarda Rzidký

Opět v netradiční den a opět na státní svátek, ve středu 28.října se v ostravské herně Bowling Sky odehrál další turnaj ze série CNC Produkt bowlingový bankomat. Atmosféra byla vynikající, celkem se turnaje zúčastnilo 29 hráčů, z toho 9 žen, což už je pěknž dámský klub, že? Rovněž si přišlo zahrát i několik úplně nových hráčů, což je jen a jen dobře.

O ženách byla již trochu zmíňka, jedna z nich, Dana Klusáčková nejen, že vyhrála celou kvalifikaci (926), ale zahrála i první třístovku v turnaji. Na druhém místě po kvalifikaci Boris Fencl (911), třetí Jirka Klusáček (907).

Losování bankomatu tentokrát probíhalo dlouho, ne a ne padnout nějaké číslo, které by se rovnalo náhozu některého hráče v kvalifikaci. Nakonec jsme vylosovali až na po šesté číslo 171, které měl Ľuboš Mada a vyhrál pěknou sumičku rovných 1500,- Kč. Hodinu bowlingu zdarma získala Janočková Kristýna a to jako první nepostupující do semifinálové skupiny.

Finále pak bylo velmi dramatické, padly další dvě třístovky (Jan Czyz a Jarda Rzidký) a tak se pořadí na prvních místech neustále měnilo. Nakonec nejlepšího výsledku dosáhl Jarda Rzidký s výkonem jako jediný přes 1000 bodů (1007), na druhém místě skončil Michal Poprocký (981), třetí Jan Czyz (966). Na dalších oceněných místech skončili: na čtvrtém místě Jarmil Vašíček (921), pátý Ľuboš Mada (913) a šestý Vladan Vašíček (904). Nejlepší ženou se stala Dana Klusáčková, celkově na sedmém místě.

Na turnaji padla celkem 3x perfect game, za kterou si každý odnesl jednu stokorunu.

Příští turnaj se odehraje v neděli 29.11.2015.