Únorový bankomat vyhrál Radek Novák

V neděli 19. února 2017 se v herně Bowling Sky hrál další turnaj CNC Produkt bowlingového bankomatu. V bankomatu se hrálo již o 6.500,- Kč.

Celkem se turnaje zúčastnilo 35 hráčů + 1x restart Petr Barinec. Kvalifikace proběhla v pohodě. Poslední místo a hodinu zdarma dostala Hanka Roudná. Prvním nepostupujícím se stal Tomáš Kudela, který si přišel zahrát po dlouhé pauze tak jsme mu věnovali aspoň láhev zelené aby nebyl z toho smutný, že se už nevešel do semifinálové skupiny.

Pak již došlo na losování bankomatu, první vylosované číslo bylo 107 což ale neměl nikdo a tak jsme dále losovali jen o menší prémií ve výši 1000 Kč to padla až na třetí pokus 197, 158 a konečně 199, to měli hned dva hráči  Sylva Mikšovičová a Ondřej Varhaníček a tak si rozdělili tisícovku napůl a odnesli si každý pěkných 500 Kč.

V semifinále byl velký boj nejdříve nám odpadlo 6 hráčů  (mimochodem i Luboš Mada) a tak dostali na první místo šanci i ostatní. Bojovalo se kdo bude nejlepší a odnese si velmi lukrativní cenu speciální RUM v ceně 500 Kč věnovaný našim sponzorem.

Nakonec všem výborným výkonem vzal všechny šance nejmladší z přítomných Novák Radek s náhozem 1038 bodů. Gratulujeme!

Druhé místo obsadil David Klein s náhozem 970 a třetí Jarda Rzidký s 921 body. Nejlepší ženou se jako už tradičně stala Dana Klusáčková.

Další turnaj se uskuteční 26.3.2017 a budeme již losovat bankomat o 7 500 Kč. Těšíme se tedy na vaši hojnou účast a na skvěle zábavu a výborné výsledky.

Možná padne i nějaká ta třístovka.

Výsledkový servis:
Výsledký únorového turnaje