Únorový CNC Produkt bowlingový devítkový bankomat 2016 vyhrála Dana Klusáčková

V neděli 14. února 2016 se v ostravské herně Bowling SKY otevřela další sezóna turnaje CNC Produkt bowlingový bankomat. Hraje se opět devítkovým systémem, takže stačí devítka a je hotovo :-) No a jak název napovídá, každý turnaj se hraje o obsah bankomatu, do kterého se z každého startu ukládá 40,- Kč. Turnaje se zúčastnilo celkem 23 hráčů, z toho 9 žen.

Kvalifikaci ovládl Ľuboš Mada s celkovým náhozem 1055 bodů, kdy v první hře dokonce atakoval třístovku, ale protože posledním hodem dal osmičku, bylo z toho “jen” 298. Mimochodem průměr měl Ľuboš v kvalifikaci 263.75, což je opravdu paráda. Na druhém místě v kvalifikaci Dana Klusáčková (921) a třetí Jirka Klusáček (902).

Po ukončené kvalifikaci se losoval obsah bankomatu, ve kterém bylo 920,- Kč. Losovalo se, losovalo a pořád ne a ne padnout číslo, které by se rovnalo nějakému zahranému náhozu. Až bylo vylosováno číslo 176 a takový nához měl Pavel Roudný. Hlavní a jediný sponzor našeho turnaje. Pavel obsah bankomatu přenechal na další turnaj, takže příště se bude hrát o nějakých 2500,- Kč. Paráda.

Ve finále nejlépe zahrála Dana Klusáčková (1010) a po zásluze vyhrála celý turnaj. Dana také jako jediná v turnaji zahrála třístovku a tak obdržela cenu jak za ni, tak také cenu za nejlepší ženu. Blahopřejeme! Na druhém místě skončil Pavel Roudný (967), na třetím místě Ľuboš Mada (965). Na dalších oceňovaných místech skončili Vladan Vašíček (4.místo za 893 bodů), na pátém místě Ivo Otipka (892) a šestý Jarda Rzidký.