V Opavě vítězí Andrzej Bednarz, na Třinecké devítce Filip Křižka

Andrzej Bednarz, první místo na 5. Raketa Cupu 2012

Výborných výsledků dosáhli v minulých dnech hráčí CNC Produkt na malých regionálních turnajích.

Nejprve v neděli 4.11. zvítězil Andrzej Bednarz v Opavě v herně Raketa Bowling na letošním pátém turnaji série Raketa Cup 2012. Andrzej vyhrál nejprve kvalifikaci, poté i celý turnaj. Ve finále zahrál 764 bodů, o 13 bodů porazil druhého Jiřího Kudělu a o 34 bodů třetí Kateřinu Hejdučkovou ml. V turnaji, kterého se zúčastnilo 18 hráčů, zaznamenal i největší nához 244 bodů.
Výsledky turnaje jsou k nahlédnutí zde.

Filip Křižka, první místo na Třinecké listopadové devítce

Dalším úspěchem našich hráčů bylo první místo na devítkovém turnaji v Třinci, v herně XBowling Třinec, konaném 14.listopadu, které vybojoval Filip Křižka. Ve finále, hraném na dvě hry, zahrál 578 a o tři kuželky porazil Michala Kudelu. Jeho 575 stačilo pouze na druhé místo, ovšem v předchozích turnajích by to bylo vždy první místo. Třetí skončil Rostislav Kala s 528 body. Turnaje se celkem zúčastnilo 23 hráčů, během turnaje padla 5x třístovka, z toho 2x Filip Křižka.