Výsledky CNC devítky družstev, jaro 2017

První hrací den se odehrál 5.2.2017 a výsledky naleznete zde.
Hned v prvním kole se nám roztrhl pytel s 300-stovkami (Standa Žák a Luboš Mada). Další nenechala na sebe dlouho čekat ( Jarda Rzidký) takže dneska padly celkem 3, všem samozřejmě moc gratulujeme. Do čela se dostal CNC Produkt “A” ale ten má jeden zápas náskok takže vše je vlastně hezky vyrovnané. Na druhém a třetím místě je totiž družstvo Warriors a Canibals shodně s 19 body. Na opačném konci tabulky je rozdíl mezi poslední čtveřicí jen 3 body takže rozdíl vpodstatě minimální. Děkujeme tedy všem za skvělou atmosféru a těšíme se na setkání v 19.3. 2017, kdy proběhne druhé kolo turnaje.

Druhý hrací den se odehrál 19.3.2017 a výsledky naleznete zde.

Třetí hrací den se odehrál 9.4.2017 a výsledky naleznete zde.
K naší lítosti se nedostavilo družstvo  Hereček což nás samozřejmě mrzí. Nepadla žádná třístovka i když někteří k tomu měli hodně blízko.

Warriors se stal štikou nedělního hracího dne a zároveň pohromou pro favority nejdříve porazil 5:0 CNC Produkt a na závěr si smlsnul i na Canibalech taky 5:0. Přiblížil se tak na dostřel k prvnímu místu a poslední kolo bude určitě ještě hodně zajímavé v boji o první příčku. V čele se tedy drží CNC Produkt “A” před druhým družstvem Canibalu, které má stejný počet bodů (60) ale o zápas méně (takže může získat ještě 5 bodů navíc).

Třetí místo prozatím obsadil Wariors s 56 body o 12 bodů méně tedy 44 má pak Rošambo těsně pronásledované Stavarem (41). Na opačném konci tabulky jsou Herečky díky neúčasti ve třetím kole,  ony to ale určitě doženou příště a ještě zabojují. Lebkouni (21) se vyšplhali na 6 místo před Extrém (19), rozdíl mezi nimi je pouhé dva body takže tady taky ještě očekáváme velký boj.

Čtvrtý hrací den se odehraje 14.5.2017 a výsledky naleznete zde.

Souhrný přehled výsledků:
Výsledky 1. hracího dne
Výsledky 2. hracího dne
Výsledky 3. hracího dne
Výsledky 4. hracího dne

 Aktualizováno 11. dubna 2017