Zářijový CNC Produkt bowlingový bankomat vyhrál Ľuboš Mada.

Zářijový CNC Produkt bowlingový bankomat: Filip Křižka (3.místo), Ľuboš Mada (1.místo), Ivana Nováková (nejlepší žena) a Radek Novák (2.místo)

V neděli dne 14.září se odehrál v herně Bowling Sky Ostrava další turnaj CNC Produkt bowlingový bankomat. Sešlo se celkem 23 hráčů, nová sezóna už se v září naplno rozjela a na výkonech už to bylo znát. Hrál se dnes opravdu pěkný bowling.

Kvalifikaci vyhrál s velkým náskokem a s průměrem 204,5 Radek Novák, na druhém místě o 59 bodů zpět skončila Dana Klusáčková, třetí o dalších 5 bodů Filip Křižka. Na 19tém a tedy prvním nepostupovém místě skončil Vašek Bařina, který tak aspoň dostal od bowlingového centra hodinu bowlingu zdarma.

Po skončené kvalifikaci se losoval obsah bankomatu. Na posledním turnaji byl bankomat vybrán, tak se dnes začínalo od nuly. 23 hráčů dalo dohromady 920,-Kč, my jsme to hezky zaokrouhlili na rovný 1.000,- Kč a mohlo se losovat číslo z intervalu 122-223. Tentokrát padlo poměrně vysoké číslo 220, ale světe div se, přesně takový nához zahrál výherce kvalifikace, tedy Radek Novák.

Radek Novák, výherce bankomatu (1000,- Kč)

Šest nejlepších hráčů z kvalifikace postoupilo rovnou do finále, o dalších 6 míst si to rozdalo 12 semifinalistů. O jediný bod unikl postup Josefu Novákovi, tak aspoň obdržel hodinu bowlingu zdarma.

Ve finále po třech hrách byl ve vedení Radek Novák, následován svojí mámou, Ivanou, která skvěle využívala přiděleného handikepu. Jenže v poslední hře se utrhl z řetězu Ľuboš KemeMadan (231) a po zásluze vyhrál celý turnaj. Druhé místo vybojoval Radek Novák, na třetí místo se probojoval Filip Křižka. Nejlepší ženou a zároveň nejepším hráčem (nebo spíše hráčkou) kategorie “B” se stala Ivana Nováková, celkově na pátém místě. Na dalších hodnocených místech se umístil Jirka Klusáček (4.místo) a Michal Poprocký (na 6.místě).

Příští turnaj se hraje až na konci října (přesněji 26.10.), tak se nezapomeňte přihlásit na obvyklé adrese.