Zářiový CNC Produkt bowlingový devítkový bankomat vyhrál Rosťa Kala

DSCN3113

V netradičním termínu, na státní svátek, v pondělí 28.9.2015 se v bowlingové herně Bowling Sky v Ostravě odehrál další turnaj CNC Produkt bowlingového bankomatu. Do herny si našlo tentokrát cestu 24 hráčů, z toho plná třetina žen. Hrálo se opět devítkovým způsobem, takže o pěkné náhozy nebyla nouze.

Kvalifikaci tentokrát vyhrál Vladan Vašíček s celkovým náhozem 921, kdy v poslední hře dokonce atakoval třístovku, poslední strike ale nepřišel a to ani devítkový, tak z toho bylo “pouze” 298. Druhý po kvalifikaci Jarda Rzidký (898), třetí Jindra Jung (892), rovněž s pěkným náhozem 287.

Po ukončené kvalifikaci se losovalo o obsah bankomatu. V něm byla rovná tisícovka a vylosovat se výherce na první pokus opět nepodařilo. A nepodařilo se to ani napodruhé, ovšem napotřetá bylo vylosováno číslo 178 a takový nához pro změnu v kvalifikaci padl rovnou 3x! A tak 333,- Kč vyhrál Franta Klus a dvě ženy, Jana Pindurová a Zdeňka Otipková.

Po semifinále to vypadalo, že mají našlápnuto k vítězství hráči CNC Produkt, Petr Barinec 498, druhý vítěz kvalifikace Vladan Vašíček (494, ve druhé hře opět 298!), v závěsu za nimi Kristýna Janočková (475). Jenže v dalších dvou hrách všichni výše jmenovaní už spíše ztráceli, zato Ľuboš Mada a Rosťa Kala za to pořádně vzali a pořadí úplně změnili.

Celkově tedy vyhrál Rosťa Kala (951), druhý skončil Ľuboš Mada (931), třetí Vladan Vašíček (926). Na čtvrtém místě Rudolf Fukala (908), pátý skončil Jarda Rzidký (868) a na šestém místě Petr Barinec (866). Nejlepší ženou se stala Iveta Kudelová, celkově na sedmém místě.

Další turnaj se odehraje opět v netradičním termínu, opět na státní svátek, a to ve středu 28.10.2015. Všichni jste srdečně zváni!